Tipy jak hrát ruletu na internetu

 

Jak a kde získat maximální bonus

Prohlédněte si naše tipy, jak hrát ruletu na internetu. Vyzkoušejte si různé systémy hraní rulety třeba i při hře zdarma.

 

Renomovaná kasina a online herny odměňují nové ale i pravidelně hrající hráče různými kasinovými bonusy.

Přečtěte si více »   Přečtěte si více »

Menu

Doporučené herny

1. Fortuna
2. Tipsport
3. Chance

Další stránky

Tipy jak hrát ruletu na internetu

Systemy rulety

Tak jako při každé hře, společenské, hazardní, anebo jakékoli jiné, tak i v ruletě záleží pouze na hráči, jaký způsob hry si zvolí. Můžete se spoléhat na svou intuici, sledovat příběh hry a ve správnou chvíli vsadit na barvu, konkrétní číslo, můžete využít matematicky či jinak založené systémy hry, anebo se spolehnout na program analyzující chování online rulety v čase.

Pokud jste vyznavači systémové hry, mezi hráči je několik oblíbených způsobů jak „zaručeně“ vyhrát. Je nutné však podotknout, že - tak jako u všech hazardních her - vám žádný systém nezaručí výhru a je důležité hrát zodpovědně.

Parlay systém

Jde o systém hraní rulety, kde hráč vsází například na barvu anebo sudá/lichá čísla. Pokud vyhrává, nechá svůj vklad i s výhrou stále vsazené a čeká, až takto vyhraje několikrát v řadě za sebou. Takto to opakuje čtyřikrát. Pravděpodobnost úspěchu série je míň než 10 procent, ale o to je vyšší celková možná výhra. Po neúspěšném pokusu se doporučuje sázky zdvojnásobit. Přečtěte si více.

Fibonacciho systém

V tomto systému hráč vsází na stejné sázky (barva, sudá anebo lichá čísla) podle Fibonacciho řady. Série je výherní pouze tehdy, když hráč vyhraje první kolo. V opačném případě odehraje sérii s nulovou bilancí. Přečtěte si více.

Martingale systém

Martingale má podobný princip jako Fibonacciho systém. Rozdíl je pouze v progresi. Tento systém je rychlejší a výherní je každá ukončená série. Hráč vsází do hry po prohraném kole vždy dvojnásobek sázky. V případě výhry začíná znovu od své základní sázky. Přečtěte si více.

Systém 63

V tomto případě hráč vsází na dva ze třech sloupců. Začíná jedním žetonem. V případě prohry zvyšuje sázky na 3-násobek. Pravděpodobnost výhry je v tomto systému vyšší než u předchozích systémů. Přečtěte si více.