Tipy jak hrát ruletu na internetu

 

Jak a kde získat maximální bonus

Prohlédněte si naše tipy, jak hrát ruletu na internetu. Vyzkoušejte si různé systémy hraní rulety třeba i při hře zdarma.

 

Renomovaná kasina a online herny odměňují nové ale i pravidelně hrající hráče různými kasinovými bonusy.

Přečtěte si více »   Přečtěte si více »

Menu

Doporučené herny

1. Fortuna
2. Tipsport
3. Chance
4. SYNOT TIP

Systémy rulety


Další stránky

Tipy jak hrát ruletu na internetu

Systemy rulety

Tak jako při každé hře, společenské, hazardní, anebo jakékoli jiné, tak i v ruletě záleží pouze na hráči, jaký způsob hry si zvolí. Můžete se spoléhat na svou intuici, sledovat příběh hry a ve správnou chvíli vsadit na barvu, konkrétní číslo, můžete využít matematicky či jinak založené systémy hry, anebo se spolehnout na program analyzující chování online rulety v čase.

Pokud jste vyznavači systémové hry, mezi hráči je několik oblíbených způsobů jak „zaručeně“ vyhrát. Je nutné však podotknout, že - tak jako u všech hazardních her - vám žádný systém nezaručí výhru a je důležité hrát zodpovědně.

Systémy rulety a strategie hry

Martingale systém

Nejstarší, nejznámější, nejpopulárnější, řeč je o jedinečném ruletovém systému Martingale. Přečtěte si více.

Parlay systém

Jde o systém hraní rulety, kde hráč vsází například na barvu anebo sudá/lichá čísla. Pokud vyhrává, nechá svůj vklad i s výhrou stále vsazené a čeká, až takto vyhraje několikrát v řadě za sebou. Takto to opakuje čtyřikrát. Pravděpodobnost úspěchu série je míň než 10 procent, ale o to je vyšší celková možná výhra. Po neúspěšném pokusu se doporučuje sázky zdvojnásobit. Přečtěte si více.

Fibonacciho systém

V tomto systému hráč vsází na stejné sázky (barva, sudá anebo lichá čísla) podle Fibonacciho řady. Série je výherní pouze tehdy, když hráč vyhraje první kolo. V opačném případě odehraje sérii s nulovou bilancí. Přečtěte si více.

Systém 63

V tomto případě hráč vsází na dva ze třech sloupců. Začíná jedním žetonem. V případě prohry zvyšuje sázky na 3-násobek. Pravděpodobnost výhry je v tomto systému vyšší než u předchozích systémů. Přečtěte si více.